Sledovat film RoboCop 2 online

Přehrajte si film RoboCop 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, science fiction, thriller RoboCop 2 na !
  Trailer k filmu RoboCop 2   Sledovat RoboCop 2 online
Žánr:
akční, komedie, krimi, science fiction, thriller
Režie:
Irvin Kershner
Hrají a postavy:
Belinda Bauerová (Dr. Juliette Faxx), John Glover, Mario Machado (Casey Wong), Leeza Gibbonsová (Jess Perkins), John Ingle (Generál), Tom Noonan (Cain)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Dokonalý policista znovu v akci proti bezohledným kriminálním živlům.

Detroit v blízké budoucnosti. Policie stávkuje proti svému zaměstnavateli, společnosti OCP, a obyvatelstvo je sužováno řáděním ozbrojených gangů, navyklých na silnou drogu, zvanou Nuke. Kybernetický organismus Robocop se svojí partnerkou Lewisovou pokračují v boji proti zločinu a snaží se především dopadnout gangsterského šéfa Caina. Robocop však padne do Cainovy pasti. Gangsteři ho rozřežou na kusy, které posměšně pošlou zpátky OCP. Rekonstruovaný Robocop je dr. Faxovou naprogramován na nenásilí, ale elektrickým šokem dokáže vymazat její direktivy a Caina zadrží. Dr. Faxxová gangstera dorazí a jeho mozek implantuje do Robocopa č. 2, kterého hodlá ovládat přes Cainův návyk na drogu. Svůj výtvor nejprve pověří, aby překazil schůzku Cainova gangu vedeného mladým Hobem a zástupců městského úřadu. Robocop 2 všechny s výjimkou starosty Kuzaka povraždí. Robocop se od umírajícího Hoba dozví, že Cainův mozek nadále žije uvnitř kybernetického organismu a vydává se po jeho stopách...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.