Sledovat film Vrána online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vrána
  Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Horor, Romantický, Thriller
Režie:
Tim Pope
Hrají a postavy:
Vincent Perez (Ashe Corven), Mia Kirshnerová (Sarah), Richard Brooks (Judah Earl), Iggy Pop (Curve), Thomas Jane (Nemo), Vincent Castellanos (Spider Monkey)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Pouze vrána může přinést duši zemřelého zpět do našeho světa.

Stali se nepohodlnými svědky rituální vraždy futuristického gangu, a tak museli Ashe Corvin se synem zemřít. Okolnosti jejich smrti se donekonečna záhadně zjevují dvacetileté dívce Sarah. Až jednoho večera ji odvede Vrána do opuštěných doku, kde došlo k celé tragedii. Sarah je svědkem toho, jak Vrána znovu oživuje duši mrtvého Ashe. V den oslav Svátku mrtvých se znovuzrozený Ashe vydává do ulic, aby pomstil smrt svého syna a ochránil Sarah, která má být další obětí nelítostného gangu.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko