Sledovat film Vrána online

Přehrajte si film Vrána online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vrána
  Trailer k filmu Vrána   Sledovat Vrána online
Žánr:
Akční, Fantasy, Krimi, Romantický, Thriller
Režie:
Alex Proyas
Hrají a postavy:
Brandon Lee (Eric Draven), Rochelle Davisová (Sarah), Ernie Hudson (Sergeant Albrecht), Michael Wincott (Top Dollar), Ling Baiová (Myca), Sofia Shinasová (Shelly Webster)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Nikdy předtím je neviděl. Eric Draven doslova vyletěl z okna vlastního bytu a jeho přítelkyně, kterou nadevše miloval, zemřela v nemocnici na následky incidentu, ke kterému došlo. Do jejich bytu totiž vtrhla skupinka lidí patřících k bandě Devil's Night, která každoročne na Halloween zakládá po celém městě požáry, rabuje byty a své lupy prodává "spřátelenému" zlatníkovi. Samozřejmě, ani Eric, ani Shelly to nepřežili. Odešli z tohoto světa a zanechali za sebou jednu osamělou mladou dívku, o kterou se starali, když její matka upřednostnila heroin před rodinným životem...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski