Film Útok z hlubin

Sledovat film
Útok z hlubin
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jak rychle umíte plavat? Tak dlouho si výzkumní pracovníci laboratoře Aquatica hráli na boha, až se dočkali hrůz soudného dne.
Nezdařeným pokusem geneticky poškození žraloci ohrožují námořní základnu Aquatica, kde tým vědců pátral po tom, jak regenerovat lidský mozek. Nyní se jejich pátrání mění v zoufalý boj o přežití...

Žánr: Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: Renny Harlin
Hrají a postavy: Thomas Jane (Carter Blake), Saffron Burrowsová (Doktor Susan McAlester), Samuel L. Jackson (Russell Franklin), Jacqueline McKenzieová (Janice Higgins), Michael Rapaport (Tom Scoggins), Stellan Skarsgård (Jim Whitlock)
Scénář: Donna Powersová, Duncan Kennedy, Donna Powers, Wayne Powers
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko