Film
Hellboy

Film Hellboy
  Trailer  k filmu Hellboy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Hellboy

V pekle ho nechtěli, tak přišel mezi nás.
Akční horor, který režisér Guilermo del Toro natočil podle známého Mignolova komiksu, vypráví o Chlapci z pekla, který přišel na svět v roce 1944. Tehdy se ho snažili využít spřeženci Zla v nacistických službách, nesmrtelný Rasputin, gestapačka Ilsa a maskovaný zabiják Kroenen. Malého ďáblíka však zachránil a vychoval doktor Broom, který pracoval pro Američany. Dospělý Hellboy žije v přísně utajeném Úřadu pro výzkum paranormálních jevů a spolu s žabím mužem Sapienem a dívkou Liz, která umí v rozčilení vyvolat výbuch či požár, jsou využíváni při mimořádných operacích FBI. Zlo se však nevzdává. Trojice pekelných vyslanců se vrací, aby dokonala své temné dílo, a Hellboy se jim musí postavit.

Hrají a postavy: Ron Perlman (Hellboy), John Hurt (Trevor 'Broom' Bruttenholm), Selma Blairová (Liz Shermanová), Rupert Evans (John Myers), Karel Roden (Grigori), Jeffrey Tambor (Tom Manning)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Nova Cinema

Recenze filmu Hellboy:

Hellboy je klasická filmová adaptace komiksu jakých už jsme viděli mnoho a čím je teda vyjímečný oproti ostatním. Odpověd' zní ničím, ale to neznamená, že jde o špatný film. Herci dělají všichni co mají. Komediální prvky ve filmu baví a akce střídají akci doplněné hláškami Hellboye. Rozhodně to není film, který by nudil a já si to užíval. 75%
75% jaroslav.soukup
Toto je rozhodne lepsia verzia, nez ta uplne nova. Ta nova je po technickej aj vizuálnej stranke neskutocne premakana. Ale tomu novému hlavnemu "hrdinovi" som to skratka nezozral. Zato Ron Perlman v tejto verzii je dokonalo presvecivy, jemu ta rola vyslovene sadla, na jeho skaredu drzku, na jeho styl, na jeho rec tela.... Ron Perlman JE Hellboy. ;) A velmi slusnu robotu na tomto filme odviedli aj v prazskych studiach v Barrandove. A ani pan reziser del Toro nezostal nic dlzny svojmu menu. Celkovo jedna z mojich najoblubenejsich filmových komiksoviek.
80% Airfish
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina