Film
Propast

Film Propast
  Trailer k filmu Propast Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Na Zemi existuje daleko děsivější místo než kdekoli ve vesmíru. Někde v oceánu...
V době studené války byla napadena americká jaderná ponorka a uvázla v hloubce 20 000 stop. Námořnictvo požádalo speciálně vybavený tým ropných těžařů, kteří pracují nedaleko, aby se ji pokusili lokalizovat a určit příčinu havárie. Ti při riskantním sestupu pod hladinu zjišťují, že mořské hlubiny skrývají tajemství, které nepochází z tohoto světa...

Režie: James Cameron
Hrají a postavy: Ed Harris (Virgil Brigman), Mary Elizabeth Mastrantonioová (Lindsey Brigmanová), Michael Biehn (Hiram Coffey), Leo Burmester (Catfish De Vries), Todd Graff (Alan Carnes), John Bedford Lloyd (Jammer Willis)
Scénář: James Cameron
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська