Sledovat film Vlčák Rain online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vlčák Rain
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Rodinný, Válečný
Režie:
Robert J. Wilson
Hrají a postavy:
Scott Cooper (Pvt. Holland), Ashley Ednerová (Amy Davis), Susan Deyová (Dianne Davis), Mark Kiely (Lt. Crawford), Derk Cheetwood (Sgt. Summers), Jimmy Pham (Ky)
Scénář:
Martin Kitrosser, John McGowan
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Malá Amy nabídne svého milovaného psa armádě, aby pomáhal americkým vojákům ve Vietnamu. Vlčák Rain se stane skutečným válečným hrdinou.

Německý ovčák jménem Rain byl vycvičen k boji ve válce ve Vietnamu. Jeho bystrost a statečnost tváří v tvář nebezpečí si získá obdiv celé čety.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko