Film
Vesmírní kovbojové

Film Vesmírní kovbojové
  Trailer k filmu Vesmírní kovbojové Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdejší zkušební letci, nyní šedesátiletí důchodci jsou jedinou nadějí NASA.
Toto akční sci-fi je příběhem tří vysloužilých bojových pilotů, kteří kdysi byli, i přes své nesporné kvality, vyhozeni z kosmického programu NASA, protože se nadřízeným zdáli být neovladatelnými. Teď je ale NASA musí povolat zpět do služby, protože Zemi hrozí přímé nebezpečí v podobě pádu obřího satelitu. A ti tří renegáti jsou náhle poslední nadějí lidstva ...

Režie: Clint Eastwood
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Frank Corvin), Tommy Lee Jones (Hawk Hawkins), Donald Sutherland (Jerry O'Neill), James Garner (Tank Sullivan), James Cromwell (Bob Gerson), Marcia Gay Hardenová (Sara Hollandová)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська