Film
Španglicky snadno a rychle

Film Španglicky snadno a rychle
  Trailer k filmu Španglicky snadno a rychle Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Špangličtina = hybrid španělštiny a angličtiny, který hovoří 40 milionů hispánských obyvatel USA. Každá rodina má svého hrdinu ...
Mexičanka Flor přijede se svou šestiletou dcerou Cristinou do USA, Los Angeles. Usídlí se v komunitě latinskoamerických obyvatel, kterou nikdy neopouští. Zůstává mimo kontakt s americkou kulturou do okamžiku, kdy sežene práci jako domácí v rodině Claskyových. Manželství Johna a Deborah se však nachází v krizi. Neznalost angličtiny umožňuje Flor pozorovat celou situaci z bezpečné vzdálenosti. Jakmile se však začne o domácnost starat, dojde k velmi zajímavému střetu kultur a hodnot. Příběh tohoto filmu je upřímným a osvěžujícím pohledem na důležité životní závazky, jakými jsou manželství, rodičovství nebo oddanost svým nejbližším.

Originální název:

Spanglish

Režie: James L. Brooks
Hrají a postavy: Adam Sandler (John Clasky), Téa Leoniová (Deborah Claskyová), Paz Vegaová (Flor Morenoová), Cloris Leachmanová (Evelyn Norwichová), Shelbie Bruceová (Cristina), Sarah Steeleová (Bernice)
Scénář: James L. Brooks
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська