Sledovat film
Španglicky snadno a rychle
online

Film Španglicky snadno a rychle
  Trailer k filmu Španglicky snadno a rychle Trailer
Přehrajte si film Španglicky snadno a rychle HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 548 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Špangličtina = hybrid španělštiny a angličtiny, který hovoří 40 milionů hispánských obyvatel USA. Každá rodina má svého hrdinu ...
Mexičanka Flor přijede se svou šestiletou dcerou Cristinou do USA, Los Angeles. Usídlí se v komunitě latinskoamerických obyvatel, kterou nikdy neopouští. Zůstává mimo kontakt s americkou kulturou do okamžiku, kdy sežene práci jako domácí v rodině Claskyových. Manželství Johna a Deborah se však nachází v krizi. Neznalost angličtiny umožňuje Flor pozorovat celou situaci z bezpečné vzdálenosti. Jakmile se však začne o domácnost starat, dojde k velmi zajímavému střetu kultur a hodnot. Příběh tohoto filmu je upřímným a osvěžujícím pohledem na důležité životní závazky, jakými jsou manželství, rodičovství nebo oddanost svým nejbližším.

Režie: James L. Brooks
Hrají a postavy: Adam Sandler (John Clasky), Téa Leoniová (Deborah Claskyová), Paz Vegaová (Flor Morenoová), Cloris Leachmanová (Evelyn Norwichová), Shelbie Bruceová (Cristina), Sarah Steeleová (Bernice)
Scénář: James L. Brooks
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova 21.8.2022 10:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko