Sledovat film
Smrtonosná past 3
online

Film Smrtonosná past 3
  Trailer k filmu Smrtonosná past 3 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Bruce Willis potřetí jako John McClane, chrabrý polda bojující proti teroru, tentokrát v ulicích New Yorku.
John Mc Clane známý hrdina z mrakodrapu ve Washingtonu a z letiště ve Washingtonu je teď alkoholik, suspendovaný kvůli násilí a rozešlý se svou ženou Holy. Jednoho obyčejného rána vybouchnou v centru New Yorku rozsáhlé nálože. Zodpovědný je jistý německý gangster, který se nazývá Simon a požaduje, aby John šel na jisté místo v Harlemu s rasistickým nápisem. John splní jeho požadavek, ale nevzdá se.

Žánr: Thriller, Akční
Režie: John McTiernan
Hrají a postavy: Bruce Willis (John McClane), Jeremy Irons (Simon Peter Gruber), Samuel L. Jackson (Zeus Carver), Graham Greene (Joe Lambert), Colleen Campová (Connie Kowalski), Larry Bryggman (Inspektor Walter Cobb)
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 1.1.2023 00:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська