Channing Tatum

herec|producent|režisér
Channing Tatum - Orel Deváté legie
Channing Tatum - Orel Deváté legie
Narozen: 26.4.1980, Cullman, Alabama, USA (43 let)
Výška: 185 cm
Rodné jméno: Channing Bryan Isaac Tatum Anderson
Channing Tatum oslavuje rok 2006 jako svůj průlomový. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints, které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí. Let’s Dance je jeho třetím snímkem letošního roku.

Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.
Přehrajte si filmy a seriály s Channingem Tatumem kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 492 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 249 Kč!

filmy a seriály s Channingem Tatumem připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina