Sledovat film Twilight sága: Rozbřesk - 2. část online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
  Trailer k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 2. část   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Romantický, Thriller
Režie:
Bill Condon
Hrají a postavy:
Kristen Stewartová (Bella Cullenová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Peter Facinelli (doktor Carlisle Cullen), Elizabeth Reaserová (Esme Cullenová), Ashley Greeneová (Alice Cullenová)
Scénář:
Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Finále bude nesmrtelné.

Bella Cullenová porodila krásnou a zdravou holčičku. Její obavy z prvního novorozeneckého roku zůstaly k údivu všech Cullenových nenaplněny. Bella si na upírský život totiž zvyká s neuvěřitelnou lehkostí. Zdá se, že šťastnější už být nemůže. Má vše po čem kdy toužila. Ironií osudu se ale právě v této dokonalé chvíli zdá, že vše přijde vniveč. Na scéně se znovu objevují Volturiovi, kteří nemají v úmyslu nic menšího, než zničit rodinu Cullenových. Povede se jim to? Kolik útrap si ještě budou muset Cullenovi vytrpět, než si budou moct říct: "Šťastně až na věky"? A dojde k tomu vůbec?
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko