Sledovat film Twilight sága: Rozbřesk - 1. část online

Přehrajte si film Twilight sága: Rozbřesk - 1. část online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
  Trailer k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část   Sledovat Twilight sága: Rozbřesk - 1. část online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Romantický, Thriller
Režie:
Bill Condon
Hrají a postavy:
Taylor Lautner (Jacob Black), Gil Birmingham (Billy), Billy Burke (Charlie Swan), Sarah Clarkeová (Renée), Ty Olsson (Phil), Kristen Stewartová (Bella Swanová)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Věčností to teprve začíná.

V první části závěrečného dílu strhující upíří romance s názvem Twilight sága: Robřesk se Bella Swan a Edward Cullen po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira, kde se konečně, stranou všeho a všech, mohou naplno oddat své lásce. Jejich štěstí, ale netrvá dlouho. Bella zmítaná prudkou vášní k upírovi Edwardovi, ale zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, brzy zjišťuje, že čeká dítě. Těhotenství s upírem pro ni však znamená fatální hrozbu. Čeká ji tedy bouřlivý rok plný lásky, pokušení i ztrát. Musí se s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů - upírů i vlkodlaků. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski