Sledovat film Tři dny Kondora online

Přehrajte si film Tři dny Kondora HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, romantický, thriller, fantasy Tři dny Kondora na ČT2!
  Trailer k filmu Tři dny Kondora   Sledovat Tři dny Kondora online
Žánr:
drama, záhady, romantický, thriller, fantasy
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Robert Redford (Joseph Turner), Faye Dunawayová (Kathy Hale), Cliff Robertson (J. Higgins), Max von Sydow (G. Joubert), John Houseman (pan Wabash), Addison Powell (Leonard Atwood)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Jeho krycí jméno je Kondor. Následujících 24 hodin se pokusí každý, komu kdy důvěřoval, ho zabít.

V oddělení CIA, krytém jako historická literární společnost, pracuje mladý literární vědec Joe Turner. On a jeho spolupracovníci se zaobírají čtením brakové literatury, aby odhalili, zda se někde neobjevují náznaky úniku informací ze CIA, hledají nové informace a nápady.Joe jednoho dne po návratu z oběda najde všechny své spolupracovníky zavražděné. Pod svým krycím jménem Kondor informuje o události centrálu, ale potom mu přijde na rozum, že v ohrožení života může být i on.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski