Sledovat film Transcendence online

Přehrajte si film Transcendence online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, mysteriózní, sci-fi, thriller Transcendence na !
  Sledovat Transcendence online
Žánr:
akční, drama, mysteriózní, sci-fi, thriller
Režie:
Wally Pfister
Hrají a postavy:
Johnny Depp (Will Caster), Rebecca Hallová (Evelyn Casterová), Paul Bettany (Max Waters), Cillian Murphy (agent Buchanan), Kate Maraová (Bree), Cole Hauser (Colonel Stevens)
Země:
Velká Británie, Čína, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Co kdyby vznikl zcela nový druh inteligence?

Pohledný a úspěšný vědec Will Caster má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva. Jeho kontroverzní experimenty z říše snů mu přináší slávu i nepřátele. Extremisté z řad odpůrců umělé inteligence se ho pokusí zastavit a spáchají na něj atentát ve chvíli, kdy je jeho dílo téměř u konce. Sami tím však "božský experiment" uspíší a Will osobně se v projektu transcendence stane hlavním hrdinou. Pro jeho ženu Evelyn a dalšího vědce Maxe zde totiž neleží otázka, zda je to možné, ale zda je to správné. A co se vlastně stane. Willovo vědomí připojí k super počítači a obřímu vesmíru umělé mysli, kterou sám vytvořil. Důsledky záhy pocítí celý svět. Willova původní touha obsáhnout vědění celého světa se však rychle mění v jiný cíl: získat nad celým světem kontrolu. "Pokud ho nezastavíme, bude to konec lidstva v té podobě, jak ho známe," konstatuje ve filmu postava Morgana Freemana.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski