Sledovat film Spalující touha online

Přehrajte si film Spalující touha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, pro dospělé, thriller Spalující touha na !
  Trailer k filmu Spalující touha   Sledovat Spalující touha online
Žánr:
drama, pro dospělé, thriller
Režie:
Stanley Kubrick
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Doktor William Bill Harford), Nicole Kidmanová (Alice Harfordová), Madison Egintonová (Helena Harfordová), Jackie Sawirisová (Roz), Sydney Pollack (Victor Ziegler), Leslie Loweová (Illona)
Země:
USA, Veká Británie
Rok výroby:
1999
Popis:
Manželé, psychiatři se svými sexuálními choutkami.

Zámožný newyorský lékař William Harford začne na svou přitažlivou ženu Alici žárlit poté, co se mu svěří, že by kvůli erotickému zážitku s cizím mužem byla snad schopná opustit celý svůj dosavadní život. Muž využije příhodné situace a bez vědomí manželky prožije malou sexuální odyseu. Po odmítnutí zamilované dcery svého zemřelého pacienta a po následné nezdařené návštěvě u prostitutky pronikne prostřednictvím svého přítele na tajnou orgii, jejíž účastníci v karnevalových maskách benátského stylu provozují záhadný sexuální rituál. Nezvaný návštěvník je však rychle odhalen.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski