Sledovat film To neznáte Hadimršku online

Přehrajte si film To neznáte Hadimršku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1420 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film To neznáte Hadimršku
  Trailer k filmu To neznáte Hadimršku   Sledovat To neznáte Hadimršku online
Žánr:
Komedie
Režie:
Martin Frič, Karel Lamač
Hrají a postavy:
Vlasta Burian (Popelec Hadimrška), Meda Valentová (Mici Angora), Otto Rubík (Jirí Zlatník), Marie Grossová (Asta Vieland, aka Mana Novakova), Čeněk Šlégl (Consul Peter Vieland), Jaroslav Marvan (Bruckmann, generál director)
Země:
Československo
Rok výroby:
1931
Popis:
Kariéra i postavení ctnostného účetního Popelce Hadimršky je ohrožena ve chvíli, kdy se jeho jméno dostane do textu bulvární písničky...

Popelec Hadimrška, revident venkovské filiálky velké banky, byl vyslán do Prahy se závažným úkolem: má zachránit před bankrotem hudební velkoobchod. Mladý majitel závodu totiž propadl vášni ke kabaretní zpěvačce Mici Angoře a hrozí nebezpečí, že se kvůli ní zruinuje. Subreta je prozíravá, hodlá se dobře zajistit, tudíž má v záloze ještě dva další mecenáše. Milenci o sobě samozřejmě nesmějí navzájem vědět. Do takového spuštění mravů přijíždí pan Hadimrška, bezelstný a neochvějně počestný maloměšťák. Protože je sice velice výkonný, ale také značně zbrklý a naivní, dá se očekávat, že kolem sebe natropí pořádné zmatky...
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko