Sledovat film Madla z cihelny online

Přehrajte si film Madla z cihelny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Madla z cihelny online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají:
Lída Baarová (Madla, hospodyně u nadlesních), Antonie Nedošinská (Antonie Lísková, mother), Hugo Haas (Jan Dolanský), Vladimír Borský (Count Max), Alexander Třebovský (Chamberlain Holousek), Helena Bušová (Chambermaid Anicka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Jak se chudé venkovské děvče na čas stalo zámeckou paní a co z toho bylo.

Baron Dolanský se hluboce zajímá o botaniku, ví, jak to dopadá, když se kříží stále tytéž rostliny, a správně usuzuje, že s lidmi tomu nebude jinak. Je vdovec a potomky nemá, budoucího dědice erbu tedy musí obstarat jeho synovec Max. Strach z možné degenerace panu baronovi velí, aby rodu obstaral novou krev. Na druhou stranu to zase nesmí být jen tak někdo - musí mít alespoň určité způsoby. Jako nejvážnější adeptka připadá v úvahu chudičká, leč krásná Madla Lísková, měla by ovšem získat předběžnou průpravu. Šlechtic požaduje, aby na jeho zámku rok pobývala. Dívčina matka ochotně souhlasí, dceru přece čeká zajištěná budoucnost. Jak dopadne snažení českého Pygmaliona?
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.