Sledovat film Madla z cihelny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Madla z cihelny
  Trailer k filmu Madla z cihelny   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Lída Baarová (Madla, hospodyně u nadlesních), Antonie Nedošinská (Antonie Lísková, mother), Hugo Haas (Jan Dolanský), Vladimír Borský (Count Max), Alexander Třebovský (Chamberlain Holousek), Helena Bušová (Chambermaid Anicka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Jak se chudé venkovské děvče na čas stalo zámeckou paní a co z toho bylo.

Baron Dolanský se hluboce zajímá o botaniku, ví, jak to dopadá, když se kříží stále tytéž rostliny, a správně usuzuje, že s lidmi tomu nebude jinak. Je vdovec a potomky nemá, budoucího dědice erbu tedy musí obstarat jeho synovec Max. Strach z možné degenerace panu baronovi velí, aby rodu obstaral novou krev. Na druhou stranu to zase nesmí být jen tak někdo - musí mít alespoň určité způsoby. Jako nejvážnější adeptka připadá v úvahu chudičká, leč krásná Madla Lísková, měla by ovšem získat předběžnou průpravu. Šlechtic požaduje, aby na jeho zámku rok pobývala. Dívčina matka ochotně souhlasí, dceru přece čeká zajištěná budoucnost. Jak dopadne snažení českého Pygmaliona?
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski