Sledovat film Dracula online

Přehrajte si film Dracula HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, romantický Dracula na STV1!
  Trailer k filmu Dracula   Sledovat Dracula online
Žánr:
horor, romantický
Režie:
Francis Ford Coppola
Hrají a postavy:
Gary Oldman (Drákula), Winona Ryderová (Elisabeta), Anthony Hopkins (profesor Abraham Van Helsing), Keanu Reeves (Jonathan Harker), Richard E. Grant (doktor Jack Seward), Cary Elwes (lord Arthur Holmwood)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Láska nikdy neumírá. Nová adaptace slavného hororu Brama Stokera v režii Francise Forda Coppoly.

Sídlo hraběte Draculy v Transylvanii sotva někdo objeví. V 15. století žil kníže Vlad, který se proslavil jako obratný diplomat, statečný bojovník proti pohanům a také jako nesmírně krutý muž se zálibou v napichování protivníků na kůl. Jeho postava prý inspirovala koncem minulého století spisovatele Brama Stokera k napsání dnes již klasického románu o upírech - Draculy. Ten je zde zosobněním zla, proti němuž se postaví skupina odvážných lidí v čele s profesorem Van Helsingem. Režisér Coppola se rozhodl jako první natočit Stokerův román v celé jeho šíři. Hrabě Dracula je v podstatě milující muž, který tragicky přišel o svou celoživotní lásku a v žalu proklel Boha za jeho krutost. Po staletích neklidného bloudění se dostává do Anglie, aby zde hledal odraz své dávné lásky. Převtělováním ve vlka, netopýra či mlhu nachází další kandidáty upírského života. Konečná bitva o duši krásné Miny proběhne v transylvánských horách, kde se Dracula se svojí vyvolenou chce ukrýt.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
STV1

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.