Sledovat film
Tísňová linka
online

Film Tísňová linka
  Trailer  k filmu Tísňová linka
Přehrajte si film Tísňová linka HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Všechno to začalo jedním telefonátem.
Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Její Jordan je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala.

Originální název:

The Call

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Brad Anderson
Hrají a postavy: Halle Berryová (Jordan Turnerová), Abigail Breslinová (Casey Welsonová), Morris Chestnut (důstojník Paul Phillips), Michael Eklund (Michael Foster), David Otunga (důstojník Jake Devans), Michael Imperioli (Alan Denado)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO3 13.11.2023 04:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina