Abigail Breslinová

herečka
Abigail Breslinová - Maggie
Abigail Breslinová - Maggie
Narozena: 14.4.1996, New York, New York, USA (26 let)
Výška: 132 cm
Rodné jméno: Abigail Kathleen Breslin
Abigail je v současnosti jednou z nejvšestrannějších, nejcharismatičtějších a nejvyhledávanějších dětských hereček. Obrovského úspěchu dosáhla v roce 2002, kdy se ve svých pěti letech objevila v titulní roli thrilleru M. Nighta Shyamalana Znamení s Melem Gibsonem. Poté si s Kate Hudson a svým starším bratrem Spencerem Breslinem zahrála ve filmu Garryho Marshalla Život s Helenou a natočila nezávislé drama Keane Lodgea Kerrigana. Objeví se také v roli malinkého elfa ve filmu Santa Clause 3 a v zatím nepojmenovaném filmu Scotta Hickse s Catherinou Zeta-Jones a Aaronem Eckhartem.

Jako hostující herečka se objevila v seriálech Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Námořní vyšetřovací služba a What I Like About You.
Přehrajte si filmy s Abigail Breslinovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 395 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy s Abigail Breslinovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko