Sledovat film
The Three Musketeers
online

Film The Three Musketeers
  Trailer  k filmu The Three Musketeers
Přehrajte si film The Three Musketeers HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: The Three Musketeers

Jeden za všechny, všichni za jednoho!
Postavy čtyř hrdinů bez bázně a hany, kteří se bijí ve jménu francouzského krále a snaží se překazit intriky pletichářského kardinála, zrádného vévody z Buckinghamu a dvojité agentky milady de Winter, snad netřeba představovat.

Hrají a postavy: Matthew Macfadyen (Athos), Milla Jovovichová (Milady de Winterová), Luke Evans (Aramis), Helen George (blondýnka), Christian Oliver (benátský šlechtic), Ray Stevenson (Porthos)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 28.10.2023 21:00

Recenze filmu The Three Musketeers:

Tohle bylo zábavné a koukatelné. A mě to moc bavilo na to koukat.
60% buryna10
Rád se zmiňuji, že ve filmu se fantasii meze nekladou a nevynechám tento pojem ani nyní. V tomto překvapivém a pro mnohé šokujícím snímku to platí dvojnásob. Alexander Dumas se musí obracet v hrobě. Při hlubším prozkoumání tohoto rozporuplném výtvoru však na druhou stranu nejde zase až tak o špatný nápad. Tvůrci nám prostě ukázali, jak by mohl tento klasický příběh vypadat, kdyby všichni hrdinové příběhu používali bohulibé vynálezy Leonarda Da Vinciho. K tomu 3D a máme zábavný biják, jaký tu ještě nebyl. V minulosti tu už jedna úprava byla. Pod jednoduchým názvem 'Mušketýr' se šermířské zápasy odehrávali v HK stylu. A už nato jsme se dívali všelijak. Teď se jedná o opravdu fantazijní nálož. Ale buďme shovívaví. Je to akční, je to zábavné, je to prostě fantasy. A propo, už někde byla vidět např. -námořní- bitva vzducholodí? Já myslím, že ještě ne, a tak dávám za nápad palec nahoru.
80% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina