Sledovat film Těžce zamilován online

Přehrajte si film Těžce zamilován HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, komedie, romantický Těžce zamilován na Prima Cool!
  Trailer k filmu Těžce zamilován   Sledovat Těžce zamilován online
Žánr:
drama, fantasy, komedie, romantický
Režie:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrají a postavy:
Gwyneth Paltrowová (Rosemary), Jack Black (Hal), Jason Alexander (Mauricio), Joe Viterelli (Steve Shanahan), Rene Kirby (Walt), Bruce McGill (reverend Larson)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2001
Popis:
Bláznivá komedie o velké lásce a mladíkovi, který měl vinou malého kouzla schopnost vidět krásu ženy podle toho jakou mají povahu.

Hal je pěkně povrchní blbec. Na smrtelné posteli slíbil svému tátovi, že bude randit jen s opravdu dokonale krásnejma a mladejma kočkama a to dodržuje. Co si vlastně o sobě myslí? Sam není nic moc a bude si takhle vybírat. Až v pozdějším věku, jednoho podivného dne, zůstane Hal viset ve výtahu a sám osud na něj sešle prostředníka k procitnuti. Tento guru mu naznačí, že opravdová krása není často na první pohled vidět. Zhypnotizuje ho a Hal, který si před tím do kapsy lhal, začne vidět i vnitřní krásu ženy a začnou se mu líbit i dívky - řekněme - barokních tvarů. Prostě se zamiluje do šíleně tlusté Rosemary.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.