Film 2 dny v Paříži

Sledovat film
2 dny v Paříži
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Paříž - město plné lásky a jejích milenců...
Jack je Američan a Marion je Francouzka. Žijí společně v New Yorku. Výlet do Evropy má dát jejich vztahu povzbuzení, ale po nevydařeném pobytu v Itálii se vypraví do Paříže. Jack netuší, že budou bydlet vedle rodičů Marion, kteří sice neumí slovo anglicky, ale Jacka podrobí sérii testů. Nastávající zeť pro změnu nemluví francouzsky. Jack musí čelit ex-milencům Marion a údajně miniaturním francouzským kondomům. Marion má k Jackovi také několik výhrad. Bude tahle dovolená pro jejich vztah přelomová?

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Julie Delpyová
Hrají a postavy: Adam Goldberg (Jack), Julie Delpyová (Marion), Daniel Brühl (Lukas), Marie Pilletová (Anna, Marionina matka), Albert Delpy (Jeannot, Marionin otec), Aleksia Landeauová (Rose, Mariona sestra)
Scénář: Julie Delpyová
Země: Německo, Francie
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko