Sledovat film Jak ztratit kluka v 10 dnech online

Přehrajte si film Jak ztratit kluka v 10 dnech online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Romantický Jak ztratit kluka v 10 dnech na !
  Trailer k filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech   Sledovat Jak ztratit kluka v 10 dnech online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Donald Petrie
Hrají a postavy:
Kate Hudsonová (Andie Andersonová), Matthew McConaughey (Ben Barry), Kathryn Hahnová (Michelle), Annie Parisseová (Jeannie), Adam Goldberg (Tony), Thomas Lennon (Thayer)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Jeden z nich lže, ale vždy je to ten druhý ...

Andie je redaktorkou populárního časopisu. Má pro něj napsat živou, čtivou reportáž (založenou samozřejmě na osobní zkušenosti) o tom jak zapudit i toho nejzamilovanějšího chlapa v průběhu deseti dnů. Nemohla si však vybrat horší "vzorek" než je Benjamin. Je sice pohledný, ale možná o to dravějším agentem reklamní agentury, který se právě vsadil se šéfem, že zlomí srdce každé, na kterou ukáže, jen aby získal lukrativní zakázku. Ty dva nesvedla náhoda, ale škodolibost, a tak bitva, sledovaná bedlivě z obou stran "zasvěcenými", může začít. Andie ví jak na to. Rychlé nastěhování k novému příteli, umocněné milostnou zdrženlivostí, zásadní proměny jeho bytu, včetně růžových koberečků v koupelně, nákup čtyřnohého "miláčka", pláč, hysterické scény na veřejnosti i před jeho kamarády... jenže nic nezabírá. Benjamin všechno chápe, všechno omlouvá, ke všemu je tolerantní. Není to nakonec opravdová láska ...?
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski