Film Poslední píseň

Sledovat film
Poslední píseň
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce ... dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, kdyby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě, je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Příběh, který se odehrává, je nezapomenutelným příběhem o lásce v jejích nesčetných podobách - první láska, láska mezi rodiči a dětmi - která ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou zlomit naše srdce ... a zase je uzdravit.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Julie Anne Robinson
Hrají a postavy: Miley Ray Cyrus (Veronica 'Ronnie' Miller), Greg Kinnear (Steve Miller), Bobby Coleman (Jonah Miller), Liam Hemsworth (Will Blakelee), Hallock Beals (Scott), Kelly Prestonová (Kim Miller)
Scénář: Jeff Van Wie, Nicholas Sparks
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko