Sledovat film Tajná pevnost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tajná pevnost
  Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Roger Cantin
Hrají a postavy:
Matthew Dupuis (Marc Cabot), Roxanne Gaudette-Loiseauová (Sarah Cabotová), Jérôme Leclerc-Couture (Julian), Jean-Philippe Debien (Rollo), Charli Arcouette-Martineauová (Suzie), Xavier Dolan-Tadros (Michael)
Scénář:
Roger Cantin
Země:
Kanada
Rok výroby:
2001
Popis:
Uprostřed klidné krásy Černého jezera se dvě skupiny teenagerů zabývají organizovanou válečnou hrou.

Dvě party dětí proti sobě každoročně válčí na březích jezera. Z jedné strany útočí dobyvatelé představující objevitele a první osadníky proti obráncům v pevnosti. Jsou daná pravidla a dokonce při boji i působí rozhodčí dohlížející na čestný souboj. Samozřejmě, že se setkávají i mimo klání chlapec s dívkou z druhého tábora.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko