Film
Jmenuji se Sam

Film Jmenuji se Sam
  Trailer  k filmu Jmenuji se Sam
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nerozlučnou dvojici - retardovaného otce Sama a jeho dcerku Lucy chtějí úřady oddělit. A tak musí Sam celému světu ukázat, jak silná láska může mezi dcerou a otcem vzniknout.
Sam je starostlivý otec, který miluje svoji dceru Lucy. Problém je v tom, že jeho mentální vývoj se kdysi zastavil zhruba na úrovni sedmiletého dítěte. Dosud se mu s pomocí přátel dařilo překonávat všechna úskalí otcovství. Teď ale do hry vstupuje agilní sociální pracovník a Samovi hrozí, že mu Lucy bude odebrána, protože ho začíná mentálně převyšovat. Případu se ujímá zkušená právnička a společně se snaží přesvědčit systém, že si Sam zaslouží být otcem se vším všudy...

Originální název:

I Am Sam

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jessie Nelson
Hrají a postavy: Sean Penn (Sam Dawson), Michelle Pfeifferová (Rita Harrisonová), Dakota Fanningová (Lucy Dawsonová), Dianne Wiestová (Annie), Loretta Devineová (Margaret Calgroveová), Richard Schiff (Turner)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina