Film Bláznivá dovolená

Sledovat film
Bláznivá dovolená
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bláznivá lehkovážná komedie o rodině
Clark Griswold slibuje své rodině fantastický zážitek. Jde o cestu autem z Chicaga do Los Angeles, kde navštíví obří zábavní park Walley World. Clark připraví manželce i dětem plno šokujících okamžiků. Nikdo nezpůsobí tolik katastrof. Stači několik vteřin a úplně běžná situace se změní v pohromu. Například se mu podaří nabourat v poušti... Naopak skandál je pro Griswolda cosi samoydřejmého. Mnohdy jej ani nezaskočí.

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Romantický
Režie: Harold Ramis
Hrají a postavy: Chevy Chase (Clark Griswold), Beverly D'Angelová (Ellen Griswoldová), Imogene Cocaová (teta Edna), Randy Quaid (bratranec Eddie), Anthony Michael Hall (Russell 'Rusty' Griswold), Dana Barronová (Audrey Griswoldová)
Scénář: John Hughes
Země: USA
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko