Sledovat film Bláznivá dovolená online

Přehrajte si film Bláznivá dovolená online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bláznivá dovolená
  Trailer k filmu Bláznivá dovolená   Sledovat Bláznivá dovolená online
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein
Hrají a postavy:
Ed Helms (Rusty Griswold), Christina Applegateová (Debbie Griswoldová), Skyler Gisondo (James Griswold), Steele Stebbins (Kevin Griswold), Chris Hemsworth (Stone Crandall), Leslie Mannová (Audrey Crandallová)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Co se pokazí tentokrát?

Rusty Griswold létá jako pilot u nízkonákladové společnosti a není moc doma. Rozhodne se, že to manželce Debbie a oběma synům vynahradí. Naplánuje výlet do zábavního parku Walley World, kam kdysi jezdíval se svými rodiči. Rodina z toho moc nadšená není, ale Rusty už najal podivné SUV albánské výroby. Griswoldovi se tedy vydávají na výlet napříč celou Amerikou a je jasné, že trasa delší než 4 tisíce kilometrů jednoduchá nebude. U Griswoldů je téměř jisté, že rozvrh cesty začne mít postupně velké trhliny. Rusty totiž po svém otci podědil schopnost naplánovat rodinnou dovolenou takovým způsobem, který vedle bitky fotbalových fanoušků vypadá jako pohodová procházka na nedělní odpoledne. Není proto překvapením, že Rusty během strastiplné cesty do zábavního parku bude na každém kroku dostávat od života pořádné kopance.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski