Sledovat film Bláznivá dovolená online

Přehrajte si film Bláznivá dovolená online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, komedie, romantický Bláznivá dovolená na !
  Trailer k filmu Bláznivá dovolená   Sledovat Bláznivá dovolená online
Žánr:
dobrodružný, komedie, romantický
Režie:
Harold Ramis
Hrají a postavy:
Chevy Chase (Clark Griswold), Beverly D'Angelová (Ellen Griswoldová), Imogene Cocaová (teta Edna), Randy Quaid (bratranec Eddie), Anthony Michael Hall (Russell 'Rusty' Griswold), Dana Barronová (Audrey Griswoldová)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Bláznivá lehkovážná komedie o rodině

Clark Griswold slibuje své rodině fantastický zážitek. Jde o cestu autem z Chicaga do Los Angeles, kde navštíví obří zábavní park Walley World. Clark připraví manželce i dětem plno šokujících okamžiků. Nikdo nezpůsobí tolik katastrof. Stači několik vteřin a úplně běžná situace se změní v pohromu. Například se mu podaří nabourat v poušti... Naopak skandál je pro Griswolda cosi samoydřejmého. Mnohdy jej ani nezaskočí.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski