Film
Bláznivá dovolená

Film Bláznivá dovolená
  Trailer k filmu Bláznivá dovolená Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Co se pokazí tentokrát?
Rusty Griswold létá jako pilot u nízkonákladové společnosti a není moc doma. Rozhodne se, že to manželce Debbie a oběma synům vynahradí. Naplánuje výlet do zábavního parku Walley World, kam kdysi jezdíval se svými rodiči. Rodina z toho moc nadšená není, ale Rusty už najal podivné SUV albánské výroby. Griswoldovi se tedy vydávají na výlet napříč celou Amerikou a je jasné, že trasa delší než 4 tisíce kilometrů jednoduchá nebude. U Griswoldů je téměř jisté, že rozvrh cesty začne mít postupně velké trhliny. Rusty totiž po svém otci podědil schopnost naplánovat rodinnou dovolenou takovým způsobem, který vedle bitky fotbalových fanoušků vypadá jako pohodová procházka na nedělní odpoledne. Není proto překvapením, že Rusty během strastiplné cesty do zábavního parku bude na každém kroku dostávat od života pořádné kopance.

Hrají a postavy: Ed Helms (Rusty Griswold), Christina Applegateová (Debbie Griswoldová), Skyler Gisondo (James Griswold), Steele Stebbins (Kevin Griswold), Chris Hemsworth (Stone Crandall), Leslie Mannová (Audrey Crandallová)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська