Sledovat film
Dobrodružství rabína Jákoba
online

Film Dobrodružství rabína Jákoba
  Trailer  k filmu Dobrodružství rabína Jákoba
Přehrajte si film Dobrodružství rabína Jákoba HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 304 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Cholerický Viktor nenávidí všechno, co není francouzské. Brzy své postoje ale bude muset přehodnotit a doslova převléct kabát.
V této bláznivé komedii plné převleků a záměn je Louis de Funes coby významný francouzský průmyslník Victor Datel zajat vůdcem arabských rebelů Slimanem. Společně s Datlem prchají nejen před zabijáky, ale i policií, která Datla mylně pokládá za vraha. Datel, aby se dostal z nebezpečné situace, vezme na sebe podobu rabína Jákoba, který právě přijel z New Yorku navštívit Francii po třiceti letech. Vše pak ještě více zamotá Datlova manželka, která si myslí, že ji manžel utekl s jinou ženou a davy Francouzů, kteří netrpělivě očekávají návrat rabína Jákoba.

Originální název:

Les aventures de Rabbi Jacob

Režie: Gérard Oury
Hrají a postavy: Louis de Funes (Rabbi Jacob), Suzy Delairová (Germaine Pivert), Marcel Dalio (Rabbi Jacob), Claude Giraud (Mohamed Larbi Slimane), Renzo Montagnani (Fares), Janet Brandtová
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 29.8.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina