Sledovat film
Barneyho ženy
online

Film Barneyho ženy
  Trailer  k filmu Barneyho ženy
Přehrajte si film Barneyho ženy HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 499 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Barneyho ženy

Skutečný příběh života záleží na tom, kdo jej vypráví.
Podle posledního a bezesporu nejlepšího humoristického románu Mordecaie Richlera - Barneyho ženy. Je to vřelý, moudrý a vtipný příběh o Barneym Panofskym, zdánlivě obyčejném muži, který žije neobyčejný život. Barneyho upřímné vyznání, které se klene přes tři desetiletí a dva kontinenty, zahrnuje tři ženy, násilnického otce a okouzlujícího rozmařilého nejlepšího přítele. Film Barneyho ženy nás provede výšinami i hlubinami jeho dlouhého a pestrého života s pochybným hrdinou v samotném centru dění - nezapomenutelným Barneym Panofskym. Jeho skvělý život ho vyčerpává v nejvyšší míře!

Originální název:

Barney's Version

Žánr: Komedie, Drama
Hrají a postavy: Paul Giamatti (Barney Panofsky), Macha Grenonová (Solange), Paul Gross (Constable O'Malley of the North), Atom Egoyan (O'Malley Director #1), Mark Camacho (T / U Productions Executive #1), David Pryde (T / U Productions Executive #2)
Scénář: Michael Konyves
Země: Kanada, Itálie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 18.2.2024 21:00

Recenze filmu Barneyho ženy:

Bavilo mě to. Skvělý Paul Giamatti zde ztvárnil velice zajímavý charakter - ani kladný, ani záporný, prostě svůj, ale jeho hlubokou lásku k Miriam (opět půvabná Rosamund Pike) mu uvěří každý a snad i každý jeho zarputilé nezdolnosti i fandí.
80% PogoJoe
Film má dobrou myšlenku, je dojemný a zábavný, ale něco mu přesto chybí. Chybí mu to kouzlo, do skvělý film má a i když ve filmu hraje Dustin Hoffman, který by tomu filmu to kouzlo mohl přinést, tak to stále není to pravé.
60% Streeper
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina