Film
Red

Film Red
  Trailer k filmu Red Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ve výslužbě a stále extrémně nebezpeční.
Akční komedii RED natočil na motivy stejnojmenné komiksové mikrosérie Warrena Ellise a kreslíře Cully Hamnera režisér Robert Schwentke. Vypráví příběh penzionovaného agenta CIA Franka Mosese, který žije poklidně a idylicky na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. V tu chvíli nastává souboj na život a na smrt mezi špičkovým, ale zestárlým agentem, a celým zbytkem CIA. Název filmu je zkratkou označení Retired Extremely Dangerous (v důchodu, extrémně nebezpečný), a právě takovým se náš hrdina ukáže.

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Bruce Willis (Frank Moses), Mary-Louise Parkerová (Sarah Rossová), Karl Urban (William Cooper), Rebecca Pidgeonová (Cynthia Wilkesová), Morgan Freeman (Joe Matheson), Chris Owens (oběšený muž)
Scénář: Jon Hoeber, Erich Hoeber
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Paramount Network
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська