Sledovat film Tajemná řeka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tajemná řeka
  Trailer k filmu Tajemná řeka   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Sean Penn (Jimmy Marcus), Tim Robbins (Dave Boyle), Kevin Bacon (Sean Devine), Laurence Fishburne (Whitey Powers), Marcia Gay Hardenová (Celeste Boyleová), Laura Linneyová (Annabeth Marcusová)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Pohřbíváme naše hříchy, protože se chceme očistit ...

Jimmy Marcus, Sean Devine a Dave Boyle jsou přáteli už od dětství. Jejich poslední setkání však není příjemné. Sean v roli policisty vyšetřuje případ smrti Jimmyho nejstarší dcery Katie. Okolnosti její smrti jsou velice podivné a tak musí Sean vybrat z mnoha zmatených stop tu jedinou, která by vedla k objasnění případu. A pak je tu ještě Jimmyho vztek a touha po odplatě. Sean tedy stojí před velice zamotanou záhadou ...
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski