Sledovat film Okamžik zlomu online

Přehrajte si film Okamžik zlomu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Okamžik zlomu na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Okamžik zlomu   Sledovat Okamžik zlomu online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Gregory Hoblit
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Ted Crawford), Ryan Gosling (Willy Beachum), David Strathairn (zástupce okrsku Joe Lobruto), Rosamund Pikeová (Nikki Gardnerová), Embeth Davidtzová (Jennifer Crawfordová), Billy Burke (Rob Nunally)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Zastřelil jsem svou ženu. Dokažte to...

Když Ted Crawford zjistí, že jej jeho překrásná a výrazně mladší manželka Jennifer podvádí s jiným, naplánuje její vraždu. Na místo činu přijede i detektiv Rob Nunally, který jako jediný získá povolení vstoupit do Crawfordovy rezidence. Crawford se k vraždě manželky okamžitě přizná, ale Nunally mu prakticky nevěnuje pozornost, protože si na podlaze všimne své milenky Jennifer - jejíž pravou identitu dosud neznal - v kaluži krve. Crawford je po svém přiznání okamžitě uvězněn a obžalován. K případu je přidělen mladý asistent okresního prokurátora Willy Beachum, který se úspěšně dere do světa firemního práva. Ale nic bohužel není tak jednoduché, jak to vypadá. V závěrečném duelu si Crawford i Willy uvědomí, že zákonitě jednou nastane "okamžik zlomu", kdy se poruší i ta nejdokonalejší fasáda...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski