Film Okamžik zlomu

Sledovat film
Okamžik zlomu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zastřelil jsem svou ženu. Dokažte to...
Když Ted Crawford zjistí, že jej jeho překrásná a výrazně mladší manželka Jennifer podvádí s jiným, naplánuje její vraždu. Na místo činu přijede i detektiv Rob Nunally, který jako jediný získá povolení vstoupit do Crawfordovy rezidence. Crawford se k vraždě manželky okamžitě přizná, ale Nunally mu prakticky nevěnuje pozornost, protože si na podlaze všimne své milenky Jennifer - jejíž pravou identitu dosud neznal - v kaluži krve. Crawford je po svém přiznání okamžitě uvězněn a obžalován. K případu je přidělen mladý asistent okresního prokurátora Willy Beachum, který se úspěšně dere do světa firemního práva. Ale nic bohužel není tak jednoduché, jak to vypadá. V závěrečném duelu si Crawford i Willy uvědomí, že zákonitě jednou nastane "okamžik zlomu", kdy se poruší i ta nejdokonalejší fasáda...

Žánr: Drama, Krimi, Thriller
Režie: Gregory Hoblit
Hrají a postavy: Anthony Hopkins (Ted Crawford), Ryan Gosling (Willy Beachum), David Strathairn (zástupce okrsku Joe Lobruto), Rosamund Pikeová (Nikki Gardnerová), Embeth Davidtzová (Jennifer Crawfordová), Billy Burke (Rob Nunally)
Scénář: Glenn Gers, Daniel Pyne
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko