Sledovat film Strašák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Strašák
  Trailer k filmu Strašák   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jerry Schatzberg
Hrají a postavy:
Gene Hackman (Max Millan), Al Pacino (Francis Lionel 'Lion' Delbuchi), Dorothy Tristanová (Coley), Ann Wedgeworthová (Frenchy), Richard Lynch (Jack Riley), Eileen Brennanová (Darlene)
Scénář:
Garry Michael White
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Max si odseděl trest za napadení a po propuštění míří do Pittsburghu, kde si chce otevřít luxusní myčku aut. Lion strávil pět let na moři a teď se chce dostat do Detroitu, aby navštívil dítě, které ještě neviděl. Jejich sny možná nejsou bůhvíjak velkolepé, ale vy si stejně budete přát, aby se Maxovi s Lionem splnily.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko