Film Tunel do Číny

Sledovat film
Tunel do Číny
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V malém městečku v Pennsylvanii žije na konci šedesátých let desetiletá Harriet Frankovitzová. Je inteligentní, má bujnou fantazii a toužebně sní o tom, aby ji uneslo UFO.
Desetiletá Harriet žije se starší sestrou a matkou alkoholičkou kdesi na venkově. Vedou zde motel. Harriet je očividně jiná než děti v jejím okolí. Svůj dokonalý svět si nosí v hlavě. Jednoho dne se setká s Rickym. Ten je sice dospělý, ale duševně zaostalý. Stanou se z nich kamarádi. Rickyho by ovšem jeho matka ráda umístila do ústavu.

Žánr: Drama
Režie: Timothy Hutton
Hrají a postavy: Evan Rachel Woodová (Harriet Frankovitzová), Kevin Bacon (Ricky Schroth), Mary Stuart Mastersonová (Gwen Frankovitzová), Marian Seldesová (Leah Schrothová), Cathy Moriartyová (Paní Frankovitzová), Amanda Minikusová (Sonia)
Scénář: Karen Janszen
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko