Sledovat film Tunel do Číny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tunel do Číny
  Trailer k filmu Tunel do Číny   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Timothy Hutton
Hrají a postavy:
Evan Rachel Woodová (Harriet Frankovitzová), Kevin Bacon (Ricky Schroth), Mary Stuart Mastersonová (Gwen Frankovitzová), Marian Seldesová (Leah Schrothová), Cathy Moriartyová (Paní Frankovitzová), Amanda Minikusová (Sonia)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
V malém městečku v Pennsylvanii žije na konci šedesátých let desetiletá Harriet Frankovitzová. Je inteligentní, má bujnou fantazii a toužebně sní o tom, aby ji uneslo UFO.

Desetiletá Harriet žije se starší sestrou a matkou alkoholičkou kdesi na venkově. Vedou zde motel. Harriet je očividně jiná než děti v jejím okolí. Svůj dokonalý svět si nosí v hlavě. Jednoho dne se setká s Rickym. Ten je sice dospělý, ale duševně zaostalý. Stanou se z nich kamarádi. Rickyho by ovšem jeho matka ráda umístila do ústavu.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski