Sledovat film
Kmotr II
online

Film Kmotr II
  Trailer k filmu Kmotr II Trailer
Přehrajte si film Kmotr II online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1636 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování osudů mafiánského klanu Corleonů je soustředěno kolem Vita Corleoneho, který se vypracuje na Kmotra.
Mladičký Vito Andolini jako jediný z rodiny ujde krutému osudu, který jeho rodičům připravil nelítostný sicilský kmotr Don Francesco Ciccio. Podaří se mu utéci do Ameriky, kde může začít jeho pozvolná cesta, na jejímž konci bude všemocný a obávaný Vito Corleone... O čtyři desítky let později třímá pevně ve svých rukou otěže obrovského impéria Vitův syn Don Michael Corleone, jenž se pokouší rozšířit svoji moc i mimo americké území, brání se pokusu úřadů o zamezení jeho vlivu i podnikání a zároveň se nemilosrdně potýká se zrádci ve vlastních řadách.

Žánr: Drama, Krimi
Hrají a postavy: Al Pacino (Michael Corleone), Robert Duvall (Tom Hagen), Diane Keatonová (Kay Corleoneová), Robert De Niro (Mladý Vito Corleone), John Cazale (Frederico Corleone), Talia Shireová (Constanzia Corleoneová)
Země: USA
Rok výroby: 1974
Hodnocení: 90 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko