Sledovat film Včerejší děti online

Přehrajte si film Včerejší děti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Včerejší děti na Filmbox Plus!
  Sledovat Včerejší děti online
Žánr:
drama
Režie:
Marcus Cole
Hrají a postavy:
Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?

Jenny Coleová žije se svým manželem a synem ve Střední Americe. Je těhotná a začíná mít velmi živé sny o malém městečku s velkým kostelem. Svěří se své matce a ta jí ukáže nějaké obrázky, které namalovala, když byla dítě. K jejímu úžasu jsou úplně identické s jejími sny. Jenny a její matka nakonec zjistí, že se jedná o irské městečko 30. let 20. století. Jenny se synem i manželem se vydávají do Irska, aby poodhalili záhadný původ snů. Mohla být Jenny v minulém životě Mary Suttonovou?
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski