Sledovat film Včerejší děti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Včerejší děti
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Marcus Cole
Hrají a postavy:
Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Scénář:
Jenny Cockell, Sarah Bird, Richard Leder
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?

Jenny Coleová žije se svým manželem a synem ve Střední Americe. Je těhotná a začíná mít velmi živé sny o malém městečku s velkým kostelem. Svěří se své matce a ta jí ukáže nějaké obrázky, které namalovala, když byla dítě. K jejímu úžasu jsou úplně identické s jejími sny. Jenny a její matka nakonec zjistí, že se jedná o irské městečko 30. let 20. století. Jenny se synem i manželem se vydávají do Irska, aby poodhalili záhadný původ snů. Mohla být Jenny v minulém životě Mary Suttonovou?
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko