Sledovat film
Včerejší děti
online

Film Včerejší děti
Přehrajte si film Včerejší děti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 430 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?
Jenny Coleová žije se svým manželem a synem ve Střední Americe. Je těhotná a začíná mít velmi živé sny o malém městečku s velkým kostelem. Svěří se své matce a ta jí ukáže nějaké obrázky, které namalovala, když byla dítě. K jejímu úžasu jsou úplně identické s jejími sny. Jenny a její matka nakonec zjistí, že se jedná o irské městečko 30. let 20. století. Jenny se synem i manželem se vydávají do Irska, aby poodhalili záhadný původ snů. Mohla být Jenny v minulém životě Mary Suttonovou?

Žánr: Drama
Režie: Marcus Cole
Hrají a postavy: Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 13.10.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko