Film
Včerejší děti

Film Včerejší děti
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Těhotné Jane Seymourové se začnou zjevovat vzpomínky z minulého života. Jsou to jen sny nebo vidiny neblahé budoucnosti?
Jenny Coleová žije se svým manželem a synem ve Střední Americe. Je těhotná a začíná mít velmi živé sny o malém městečku s velkým kostelem. Svěří se své matce a ta jí ukáže nějaké obrázky, které namalovala, když byla dítě. K jejímu úžasu jsou úplně identické s jejími sny. Jenny a její matka nakonec zjistí, že se jedná o irské městečko 30. let 20. století. Jenny se synem i manželem se vydávají do Irska, aby poodhalili záhadný původ snů. Mohla být Jenny v minulém životě Mary Suttonovou?

Originální název:

Yesterday's Children

Žánr: Drama
Režie: Marcus Cole
Hrají a postavy: Jane Seymourová (Jenny Coleová), Clancy Brown (Doug), Claire Bloomová (Margaret), Hume Cronyn (Sonny Sutton), Kyle Howard (Kevin Cole), Cillian Caffrey (Mladý Sonny)
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 70 %
Vysíláno na: Filmbox Family
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська