Sledovat film
Statečné srdce
online

Film Statečné srdce
  Trailer k filmu Statečné srdce Trailer
Přehrajte si film Statečné srdce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 421 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Film je inspirovaný skutečnou historickou postavou Williama Wallace, který se v 13.století postavil do čela odporu proti anglickému králi Eduardovi I.
William se tajně oženil, aby se jeho žena vyhla králově nařízenému právu první noci. Jejich svatba však byla odhalena a manželka popravena. Wallace se postaví do čela odporu proti anglické vrchnosti a získává spojence v princezně Isabelle, díky které se vyhne většině královým nástrahám. Nakonec je však Wallace kvůli zradě vlastního vojska zajat královskými vojsky a popraven...

Režie: Mel Gibson
Hrají a postavy: James Robinson (Mladý William), Sean Lawlor (Malcolm Wallace), Sandy Nelson (John Wallace), James Cosmo (Campbell), Sean McGinley (MacClannough), Alan Tall (Elder Stewart)
Scénář: Randall Wallace
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 2.4.2023 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська