Sledovat film Kokain online

Přehrajte si film Kokain online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1167 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kokain
  Trailer k filmu Kokain   Sledovat Kokain online
Žánr:
Životopisný, Drama, Krimi
Režie:
Ted Demme
Hrají a postavy:
Johnny Depp (George Jung), Penélope Cruzová (Mirtha), Jordi Mollà (Diego Delgado), Franka Potenteová (Barbara), Rachel Griffithsová (Ermine Jung), Rachel Griffithsvá (Ermine Jungová)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Autobiografický příběh Goerge Junga, který porušil pravidla. Johnny Deep pašuje kokain a Franka Potente se ho snaží zachránit.Je příběh o tom, kam až mohou vést bezohledné ambice, jak to dopadá, když člověk veškeré své schopnosti snažení podřídí jedinému cíli - touze po bohatství. Film je zároveň pohledem do odvrácené tváře nablýskaných sedmdesátých let, která byla mnohdy brutální a nelítostná. Díky dokonale vybraným kostýmům a hudbě připomene pamětníkům doby nedávno minulé a ty mladší možná překvapí tím, že mnoho z věcí, které považují za nové a originální, už tu byly dávno před tím, než se narodili.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski