Film
Kokain

Film Kokain
  Trailer  k filmu Kokain
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Kokain

Autobiografický příběh Goerge Junga, který porušil pravidla. Johnny Deep pašuje kokain a Franka Potente se ho snaží zachránit.Je příběh o tom, kam až mohou vést bezohledné ambice, jak to dopadá, když člověk veškeré své schopnosti snažení podřídí jedinému cíli - touze po bohatství. Film je zároveň pohledem do odvrácené tváře nablýskaných sedmdesátých let, která byla mnohdy brutální a nelítostná. Díky dokonale vybraným kostýmům a hudbě připomene pamětníkům doby nedávno minulé a ty mladší možná překvapí tím, že mnoho z věcí, které považují za nové a originální, už tu byly dávno před tím, než se narodili.

Originální název:

Blow

Režie: Ted Demme
Hrají a postavy: Johnny Depp (George Jung), Penélope Cruzová (Mirtha), Jordi Mollà (Diego Delgado), Franka Potenteová (Barbara), Rachel Griffithsová (Ermine Jung), Rachel Griffithsvá (Ermine Jungová)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina