Sledovat film Doktor Flastr online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Doktor Flastr
  Trailer k filmu Doktor Flastr   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Tom Shadyac
Hrají a postavy:
Robin Williams (Hunter Patch Adams), Daniel London (Truman Schiff), Monica Potterová (Carin Fisherová), Philip Seymour Hoffman (Mitch Roman), Bob Gunton (Dean Walcott), Josef Sommer (Dr. Eaton)
Scénář:
Patch Adams, Maureen Mylander, Steve Oedekerk
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Smích léčí

Hunter Adams, přezdívaný Doktor Flastr, nevypadá, nechová se, ani nemyslí jako kterýkoli lékař, jehož jste doposud poznali. Podle Flastra je nejlepší medicínou humor a on sám dělá všechno pro to, aby se jeho pacienti rozesmáli. Dokonce tím riskuje i svou vlastní lékařskou kariéru. Film, který byl natočen podle skutečného příběhu, v sobě spojuje svérázný humor s inspirativním vyprávěním, jež proti chladné lékařské etice staví city a sebeobětování.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko