Film Master and Commander: Odvrácená strana světa

Sledovat film
Master and Commander: Odvrácená strana světa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

... Zastavte francouzskou korzárskou loď, Acheron ... potopte ji, spalte nebo zajměte .
Námořní kapitán Jack Aubrey se stává poprvé velitelem lodi, která míří do oceánu, přímo do jedné z námořních bitev proti Napoleonovým lodím. Je to brilantní taktik, statečný bojovník, který je oceňován i za přímý boj muže proti muži. Je také milovník kultivované a vtipné konverzace, je muzikální a hraje na housle. Kapitánovým protějškem je jeho přítel Stephen, lékař a vynikající britský špión.
Na pozadí napoleonských válek je rozehráno vzrušující dobrodružství.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Válečný, Historický
Režie: Peter Weir
Hrají a postavy: Russell Crowe (Kapt. Jack Aubrey), Paul Bettany (Dr. Stephen Maturin, lodní lékař), James D'Arcy (Nadporučík Tom Pullings), Edward Woodall (Poručík William Mowett), Chris Larkin (Kapt. Howard), Max Pirkis (Blakeney, lodní poručík)
Scénář: Peter Weir, John Collee
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko