Sledovat film
Spojenec
online

Film Spojenec
  Trailer k filmu Spojenec Trailer
Přehrajte si film Spojenec online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 572 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dokonalý zločin neexistuje.
Newyorský detektiv Keith Miller je typický drsný polda, jehož kariérnímu postupu brání obvinění z nezákonného jednání, která se s ním táhnou od posledního většího případu. Je tu ale nová kauza s přepadenou bankou a desítkami rukojmích. Miller se musí postavit proti zřejmě nejrafinovanějšímu zločinci, jakého za svou kariéru potkal. Když se vyjednávání mezi policií a chladnokrevným stratégem vyostřuje, vstupuje do hry vlivná právnička. A situace se opět o něco víc komplikuje. Detektiv Miller si čím dál víc začíná uvědomovat, že pravidla této hry na kočku a myš nejsou tak jednoznačná a že nelze přesně určit strany dobra a zla. Na první pohled dokonalý zločin může být vlastně ještě dokonalejší.

Režie: Spike Lee
Hrají a postavy: Denzel Washington (detektiv Keith Frazier), Clive Owen (Dalton Russell), Jodie Fosterová (Madeleine Whiteová), Christopher Plummer (Arthur Case), Willem Dafoe (kapitán John Darius), Chiwetel Ejiofor (detektiv Bill Mitchell)
Scénář: Russell Gewirtz
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko