Sledovat film
Dannyho parťáci
online

Film Dannyho parťáci
  Trailer k filmu Dannyho parťáci Trailer
Přehrajte si film Dannyho parťáci online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 411 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

3 kasina, 11 chlápků, 150 milonů babek.
Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. Za jednu noc hodlá Danny spolu s týmem jedenácti specialistů přepadnout najednou hned tři kasina, která ve svých sejfech skrývají stopadesát milionů dolarů. Všechna kasina patří Terrymu Benedictovi, který shodou okolností právě žije s Dannyho bývalou ženou Tess. Je to náhoda nebo motiv ? To ví pouze on. V každém případě riskuje nejen svůj život, ale také možnost opět se s Tess sblížit. Pokud se mu jeho takřka neuskutečnitelný plán podaří zrealizovat, potom naopak získá všechno...

Hrají a postavy: George Clooney (Danny Ocean), Cecelia Ann Birtová (člen představenstva), Paul L. Nolan (člen představenstva), Carol Florenceová (Board Member #3), Lori Galinski (Blackjack Dealer), Bernie Mac (Frank Catton)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська