Film Dannyho parťáci

Sledovat film
Dannyho parťáci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

3 kasina, 11 chlápků, 150 milonů babek.
Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. Za jednu noc hodlá Danny spolu s týmem jedenácti specialistů přepadnout najednou hned tři kasina, která ve svých sejfech skrývají stopadesát milionů dolarů. Všechna kasina patří Terrymu Benedictovi, který shodou okolností právě žije s Dannyho bývalou ženou Tess. Je to náhoda nebo motiv ? To ví pouze on. V každém případě riskuje nejen svůj život, ale také možnost opět se s Tess sblížit. Pokud se mu jeho takřka neuskutečnitelný plán podaří zrealizovat, potom naopak získá všechno...

Žánr: Thriller, Akční, Komedie, Krimi
Režie: Steven Soderbergh
Hrají a postavy: George Clooney (Danny Ocean), Cecelia Ann Birtová (Board Member #1), Paul L. Nolan (Board Member #2), Carol Florenceová (Board Member #3), Lori Galinski (Blackjack Dealer), Bernie Mac (Frank Catton)
Scénář: Ted Griffin, Charles Lederer, Harry Brown
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko