Sledovat film Expresní zásilka online

Přehrajte si film Expresní zásilka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Expresní zásilka
  Trailer k filmu Expresní zásilka   Sledovat Expresní zásilka online
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
David Koepp
Hrají a postavy:
Joseph Gordon-Levitt (Wilee), Dania Ramirezová (Vanessa), Sean Kennedy (Marco), Kimberley Perfettová (Polo), Anthony Chisholm (Tito), Ashley Austin Morris (recepční Petra)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Wilee je absolvent právní fakulty, který odkládá advokátské zkoušky. Neumí si představit, že bude trávit celé dny v kanceláři, upnutý v saku. Začne pracovat jako expresní poslíček v největším městě Spojených států. Jeho každodenním chlebem je rychle doručit zásilku na místo určení. Každý den musí uhýbat před jedoucími auty, bláznivými taxikáři, otevřenými dveřmi a osmi milióny nevrlých chodců. Jednoho dne přijme expresní zásilku, na jejíž doručení má necelé dvě hodiny. To ale ještě netuší, že se obálka stane cílem zkorumpovaného policisty. K tomu, aby ji dostal, použije veškeré dostupné prostředky.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski