Film
Smrtonosná past 1

Film Smrtonosná past 1
  Trailer  k filmu Smrtonosná past 1
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Bruce Willis se stává nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci, když beze zbraně zatočí s teroristy, kteří drží rukojmí v obchodním centru.
Nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci se tu stává newyorský policista John McClane, přijíždějící na dovolenou do Los Angeles, kde jeho manželka pracuje ve vedení japonské firmy Nakatomi. Firemní večírek, jehož se zúčastní, se však změní v drama, když je přepychový mrakodrap přepaden a odříznut od světa teroristickou bandou Hanse Grubera. Zločinci žádají propuštění svých kolegů z věznic po celém světě, což je ovšem pouze zástěrka pro skutečný cíl přepadení, kterým jsou cenné papíry v hodnotě 640 milionů dolarů. Gruberův plán je téměř dokonalý a počítá skoro se vším. Kromě Johna McClanea, který se, ač jen v tílku, beze zbraně i bez bot, pouští se zločinci do boje.

Originální název:

Die Hard

Žánr: Thriller, Akční
Režie: John McTiernan
Hrají a postavy: Bruce Willis (Det. John McClane), Bonnie Bedeliaová (Holly Gennero McClaneová), Reginald VelJohnson (Sgt. Al Powell), Paul Gleason (Dwayne T. Robinson), William Atherton (Richard Thornburg), Hart Bochner (Harry Ellis)
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 82 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina