Film Smrtonosná past 1

Sledovat film
Smrtonosná past 1
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bruce Willis se stává nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci, když beze zbraně zatočí s teroristy, kteří drží rukojmí v obchodním centru.
Nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci se tu stává newyorský policista John McClane, přijíždějící na dovolenou do Los Angeles, kde jeho manželka pracuje ve vedení japonské firmy Nakatomi. Firemní večírek, jehož se zúčastní, se však změní v drama, když je přepychový mrakodrap přepaden a odříznut od světa teroristickou bandou Hanse Grubera. Zločinci žádají propuštění svých kolegů z věznic po celém světě, což je ovšem pouze zástěrka pro skutečný cíl přepadení, kterým jsou cenné papíry v hodnotě 640 milionů dolarů. Gruberův plán je téměř dokonalý a počítá skoro se vším. Kromě Johna McClanea, který se, ač jen v tílku, beze zbraně i bez bot, pouští se zločinci do boje.

Žánr: Thriller, Akční
Režie: John McTiernan
Hrají a postavy: Bruce Willis (Det. John McClane), Bonnie Bedeliaová (Holly Gennero McClaneová), Reginald VelJohnson (Sgt. Al Powell), Paul Gleason (Dwayne T. Robinson), William Atherton (Richard Thornburg), Hart Bochner (Harry Ellis)
Scénář: Roderick Thorp, Jeb Stuart, Steven E. de Souza
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 82 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko