Sledovat film Smrtonosná past 1 online

Přehrajte si film Smrtonosná past 1 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1105 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Thriller Smrtonosná past 1 na !
  Trailer k filmu Smrtonosná past 1   Sledovat Smrtonosná past 1 online
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
John McTiernan
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Det. John McClane), Bonnie Bedeliaová (Holly Gennero McClaneová), Reginald VelJohnson (Sgt. Al Powell), Paul Gleason (Dwayne T. Robinson), William Atherton (Richard Thornburg), Hart Bochner (Harry Ellis)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Bruce Willis se stává nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci, když beze zbraně zatočí s teroristy, kteří drží rukojmí v obchodním centru.

Nedobrovolným hrdinou jedné předvánoční noci se tu stává newyorský policista John McClane, přijíždějící na dovolenou do Los Angeles, kde jeho manželka pracuje ve vedení japonské firmy Nakatomi. Firemní večírek, jehož se zúčastní, se však změní v drama, když je přepychový mrakodrap přepaden a odříznut od světa teroristickou bandou Hanse Grubera. Zločinci žádají propuštění svých kolegů z věznic po celém světě, což je ovšem pouze zástěrka pro skutečný cíl přepadení, kterým jsou cenné papíry v hodnotě 640 milionů dolarů. Gruberův plán je téměř dokonalý a počítá skoro se vším. Kromě Johna McClanea, který se, ač jen v tílku, beze zbraně i bez bot, pouští se zločinci do boje.
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski