Sledovat film
Grindhouse: Auto zabiják
online

Film Grindhouse: Auto zabiják
  Trailer k filmu Grindhouse: Auto zabiják Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Trhá asfalt, drtí kosti.
První z filmů projektu GrindHouse, Tarantinův Death Proof. Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček...

Žánr: Thriller, Akční
Hrají a postavy: Kurt Russell (kaskadér Mike), Zoe Bellová (ona sama), Rosario Dawsonová (Abernathy), Vanessa Ferlitová (Arlene), Sydney Tamiia Poitierová (Julia), Tracie Thomsová (Kim)
Scénář: Quentin Tarantino
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 14.1.2023 22:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська