Sledovat film Slzy slunce online

Přehrajte si film Slzy slunce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Slzy slunce
  Trailer k filmu Slzy slunce   Sledovat Slzy slunce online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller, Válečný
Režie:
Antoine Fuqua
Hrají a postavy:
Bruce Willis (nadporučík A.K. Waters), Monica Bellucciová (doktorka Lena Fioreo Kendricksová), Cole Hauser (James 'Red' Atkins), Eamonn Walker (Ellis 'Zee' Pettigrew), Johnny Messner (Kelly Lake), Nick Chinlund (Michael 'Slo' Slowenski)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Byl cvičen uposlechnout rozkazy. Stal se hrdinou tím, že se jim vzepřel.

Hrdinou tohoto válečného dramatu, jež se odehrává v Nigérii, je poručík námořní pěchoty A. K. Walters. Země se po převratu ocitla na pokraji občanské války a Walters je s komandem vyslán, aby z misie zachránil doktorku Lenu, dvě jeptišky a kněze. Lékařka však odmítne opustit své svěřence a přiměje velitele komanda, aby se spolu s ní ujal i skupiny domorodců, jimž hrozí jistá smrt. Cesta pralesem až k hranicím s Kamerunem je těžká a brutalita povstalců, kteří jim jsou v patách, přesahuje vše, co otrlý voják doposud zažil...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski