Sledovat film Jak básníkům chutná život online

Přehrajte si film Jak básníkům chutná život online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jak básníkům chutná život na !
  Trailer k filmu Jak básníkům chutná život   Sledovat Jak básníkům chutná život online
Žánr:
komedie
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Rostislav Kuba (Teacher Hájek), Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Větrovec (ředitel nemocnice), Stanislav Aubrecht (mladý herec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Štěpán a Kendy poznávají, že i s přistřiženými křídly je možné se vznášet.

Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním už "zaběhnutým" kolegům. Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově však potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku, s níž se posléze rozhodne žít a pracovat v severních Čechách.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski