Film
Jak básníkům chutná život

Film Jak básníkům chutná život
  Trailer  k filmu Jak básníkům chutná život
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Jak básníkům chutná život

Štěpán a Kendy poznávají, že i s přistřiženými křídly je možné se vznášet.
Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek nastupuje po promoci na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním, už „zaběhnutým“ kolegům. Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku…

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Rostislav Kuba (Teacher Hájek), Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Větrovec (ředitel nemocnice), Stanislav Aubrecht (mladý herec)
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina