Sledovat film Kdo chce kam... online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kdo chce kam...
  Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Hrají a postavy:
Jiří Sovák, Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Ljuba Skořepová, Ludmila Píchová
Scénář:
A. Joneš
Země:
Československo
Rok výroby:
1981
Popis:
Malá televizní komedie.

O osobu profesora Hrstky je mezi ženami sice zájem, ale profesor se ještě nestihl oženit. Jeho bývalý spolužák Koníček, který se s ním náhodně setká jako malíř pokojů, mu v tom chce pomoci. Nesmělý profesor však při seznamování nastrčí za sebe Koníčka, čímž si vymění i povolání. Problémy ovšem nastanou, když ho jeho nová přítelkyně požádá o vymalování bytu. V malé televizní komedii o nesmělém profesorovi dějepisu a jeho potížích při seznamování na inzerát diváci uvidí vynikající herecké výkony Jiřího Sováka, Jiřiny Bohdalové, Vladimíra Menšíka a dalších populárních českých herců.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko