Sledovat film Tankový prapor online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tankový prapor
  Trailer k filmu Tankový prapor   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Lukáš Vaculík (Danny Smiřický), Roman Skamene (major Borovicka), Simona Chytrová (Janinka Pinkasová), Vítězslav Jandák (kapitán Matka), Miroslav Donutil (první poručík Růžička), Ivana Velichová (Lizetka Neumanová)
Scénář:
Radek John, Vít Olmer
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Česká filmová komedie o službě vlasti, o lidově demokratické armádě na počátku padesátých let a hlavně strastech a láskách jednoho rotného.

Hrdinou neradostného i když převážně humorného pohledu na vojenský život v roce 1953 je rotný Dany Smiřický (s autobiografickými rysy J. Škvoreckého), potýkající se společně se svými kamarády s tupostí a "buzerací" důstojnického sboru. Popisuje Danyho milostnou avantýru s manželkou jednoho z důstojníků, Janinkou Pinkasovou, jeho vzpomínky na nepřístupnou pražskou dívku Lizetku a především to, jak s přehledem vzdoruje důstojnické blbosti, útočící ze všech stran.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko