Sledovat film Tankový prapor online

Přehrajte si film Tankový prapor online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Tankový prapor na CS Film!
  Trailer k filmu Tankový prapor   Sledovat Tankový prapor online
Žánr:
komedie
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Lukáš Vaculík (Danny Smiřický), Roman Skamene (major Borovicka), Simona Chytrová (Janinka Pinkasová), Vítězslav Jandák (kapitán Matka), Miroslav Donutil (první poručík Růžička), Ivana Velichová (Lizetka Neumanová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Česká filmová komedie o službě vlasti, o lidově demokratické armádě na počátku padesátých let a hlavně strastech a láskách jednoho rotného.

Hrdinou neradostného i když převážně humorného pohledu na vojenský život v roce 1953 je rotný Dany Smiřický (s autobiografickými rysy J. Škvoreckého), potýkající se společně se svými kamarády s tupostí a "buzerací" důstojnického sboru. Popisuje Danyho milostnou avantýru s manželkou jednoho z důstojníků, Janinkou Pinkasovou, jeho vzpomínky na nepřístupnou pražskou dívku Lizetku a především to, jak s přehledem vzdoruje důstojnické blbosti, útočící ze všech stran.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski